2017’ye Mektup ve Bolca Güzel Dilek

0

Bu hafta yeni yıl için sakince hazırlık yaparım derken kendimi büyük bir fotoğraf çekiminin ve iş trafiğinin içinde buldum. Ama sonra sabah henüz malum saatler yüzünden aydınlanmamış havada stüdyoya giderken dedim ki; “Boşver, bir çırpıda gelsin yılbaşı gecesi ve  dinlenerek ama hızlı gir yılbaşına ve yüzünde huzurlu bir gülümseme olsun. Yetmez mi?

Aslında, demek istediğim şu; biz ne kadar plan yaparsak yapalım hayat akışında gidiyor, o kendi planını uyguluyor ve biz de plan yapıp olduramadıklarımızın derdine düşüyoruz. Öyleyse biz yine dileklerimizi dileyelim, yüzümüze bir gülümseme oturtalım ve yüreğimizi 2017 için en güzel duygularla dolduralım. En azından ben öyle yapacağım 🙂

Boğazımdaki hafif yanmaya tarçın çayı hediye ettim az önce, sevdiğim mumlarımı yaktım, çok sevgili Selam Carpet‘ın beni kocaman gülümseten hediyesi örgü adam Vincent Bey‘i yanıma aldım ve yeni yılda da kahve kokulu anlarım olsun diye yanına kahvemi kondurdum ve 2017‘ye mektup yazmak için köşeme yerleştim. Patilerim de yanıbaşımda uyumaya başladılar. Dileklerini de kulağıma fısıldadılar.

SEVGİLİ YENİ YIL NAM-I DİĞER 2017

Sana kollarımızı kocaman açtık, sevgiyle ve umutla; saatler 24:00’ı gösterdiğinde seninle buluşmayı bekliyoruz. Ve o 1 dk. içinde değişen yılın bize çok güzel başlangıçlar getirmesini ümid edip kalbimize yazıyoruz.

 

Yani aslında seni şimdiden çok seviyoruz🙂 Çok güzel fikirlerimiz var seninle ilgili. Hiç gıybet yok hakkında. Tek çekiştirdiğimiz 2016. Sen keyfine bak, içini rahat tut, planlarını tertemiz yap ve huzurla gel.

 

Ve bize;

BARIŞ-KARDEŞLİK-BİRLİK

sağlık

umut

sevgi

şans

bereket

şifa

kahkaha

farkındalık

bol neşe

rengarenkler

anlayışlar

tüm patiler için şans, aile, sokatakiler için de bol mama, şefkat, huzur getir.

keyifler

en güzel şeyler

sadece iyilikler getir.

Doğaya huzur, ülkeme birlik ve beraberlik getir. Bize denge getir sevgili 2017.

Senden sadece bütün için ve kendim için iyilikler istiyorum. Bunun için dua ediyorum. ve seni şimdiden seviyorum:)

Tuğba K.M.

NOT: Hepinize dilinizden iyilikleri düşürmediğiniz bir yılbaşı gecesi, ailenizle, dostlarınızla, sevgilinizle, sevdiklerinizle kucaklaştığınız bereketli bir yemek ve harika bir yıl diliyorum.

Mutlu seneler…