BAHÇEDE SİNEK KAFE

7

Dışarıda alabildiğine sıcak bir yaz var. Çalışanlar için belki en iyi zamanlama hafta sonları olacaktır. Ama vaktiniz varsa en sakin seçim hafta içi deyip sizi Büyük Ada’ya doğru küçük bir yolculuğa çıkarmak istedik.

shapeimage_1Ada, İstanbullular için yakın uzaklar arasında çok keyifli bir kaçamak adresi. Bir gününüzü ayırıp harika bir vapur keyfiyle Ada’ya varabilir ve sakin, yeşillikler arasında metropolün kaosundan uzak bir gün geçirebilirsiniz. Mola verilecek çok güzel mekanlar var. Bizim bugünkü önerimiz ve ilham veren adresimizse Bahçede Sinek Kafe.

R0011606Burası bir köşkün bahçesinde konumlanan gizli bir köşe gibi. Konum olarak Ada’nın arka tarafında denk geliyor. Biz bisiklet turu yaparken uğradık ve keyifli bir mola verdik.  Limonatasını denedik ve çok sevdik. Küçük bir ekleme yapalım, akşamları menüde farklı seçenekler olabiliyor.

Dekorasyonu özgün, sade ama sıcacık. Abartıdan uzak ve dinlendiren atmosferi hayatın koşuşturmasını biran olsun unutturacak ve emin olun çok iyi gelecek.

Not: Mekan yazın açık, bahar aylarında ise güzel havalarda misafir ağırlıyor.

Fotoğraflar: www.bahcedesinek.com

www.yelp.com

shapeimage_11

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here